Dine Motorsportinteresser står i sentrum for hva vi gjør!

 

 

Registrerte medlemmer i FMK

Asker og Bærum Motorsport 

Leder:    Vidar Holum 

Mobil:    922 00 402
Kontaktvidar@holum.net 


Oslo Motorsport 

Leder:     Bjørn Gulbrandsen

Mobil:    901 62 097

Kontakt: bjogulbr@online.no

Østfold Motorsport 

Leder:    Svein Roger Andersen

Mobil:    906 17 540
Kontakt: sveinroger@spydeberg-park.no

Kristiansund Motorsport 

Leder:     Steinar Oddstøl

Mobil:    909 50 501
Kontakt: steinar@oddstol.no 

Trondheim Motorsport 

Leder:    Monika Haarsaker

Mobil:    977 86 402
Kontakt: post@trondheimmotorsport.no 

Agder Motorsport 

Leder:    Kristian Homme

Mobil:    915 37 955
Kontaktkristian_homme@hotmail.com

Grenland Motorsport 

Leder:     Jon Jamtvedt

Mobil:     934 90 545
Kontakt: jamtvedt@online.no  

Hordaland Motorsport 

Leder:   Terje Villanger

Mobil:    971 56 242
Kontakt: tvil@bkkfiber.no

Østre Agder Motorsport
Leder:    Iselin Dalen Moe
Kontakt: ostreagder.motorsport@gmail.com

Salten Motorsport 

Leder:    Yvonne Kristensen Fauske

Mobil:    913 26 575
Kontakt: saltenmotorsport@hotmail.com

Romerike Motorsport

Leder:    Marius Ottesen

 Mobil:   977 74 109
Kontaktpost@romerike-motorsport.no

Rogaland Motorsport

Leder:    Andreas Rygg 

Mobil:    921 55 100
Kontaktandreas@bygdecrew.no

Sogn Motorsport 

Leder:    Roland Skartun

Mobil:    977 72 834
Kontakt: jon@maskinsenteret.as

Sør Østerdal Motorsport

Leder:    Eirik Skogli 

Mobil:    415 02 030
Kontakt: eiskogli@online.no

Nord Østerdal Motorsport 

Leder:  Jan Erik Hagard Reinertsen

Mobil:   975 60 268
Kontaktjan.erik.reinertsen@volvo.com

Froland Motorsport

Leder:    Joakim Rydningen

Mobil:     454 73 492

Kontakt: joakim_rydningen@hotmail.com

Haugereid Motorsport  avd. Offroaders

Leder:    Bjørnar Hovatn

Mobil:    479 33 280

Kontakthaugereidoffroaders@gmail.com


 

Bodø Gokartklubb 

Leder:    Trond Ertsgård

Mobil:     930 34 083

Kontakt:  bodo.gokartklubb@gmail.com

© 2017 Copyright by Frittstående Motorsport klubber